Basic items

Angličtina pro falešné začátečníky

Už Vás nebaví chodit na kurzy, kde pořad dokola probirají první pár lekci?
Tak kontaktujte nás. Vytvoříme kurz na míru, aby jste se učili rychle a effektivně to, co potřebujete. Rychle, bezbolestně, zábavním způsobem s rodilým mluvčím, který mluví plynně česky.

Neváhejte a napíšte hned dnes!

English for English teachers

Are you an English teacher who is sometimes unsure about the correct grammar forms when teaching? 
Ask about special one-on-one lessons for English teachers. You’ll be glad you did.

Ceník

Překlady a tlumočení – vysoká kvalita, dobrá cena a rychlost v jednom balení.

Přeložíme Vaše interní i externí dokumenty, smlouvy, propagační materiály, reklamní texty, obchodní korespondenci, technické i jiné odborné texty. Zajistíme tlumočníky pro Vaše obchodní jednáni, firemní prezentace, atd. Jsme připravení splnit Vaše požadavky.
Cena za 1 normostranu (Cena se liší u technického překladu, expresního překladu, překladu se špatnou kvalitou výchozího jazyka ap.  Cena za konkrétní překlad Vám rádi sdělíme při osobním jednáni. ) od 300 Kč
Výuka anglického jazyka s rodilým mluvčím – investujte do své budoucnosti. 
Nabizíme individuálně (one to one ) a nebo v malé skupince ( max do 6 studentů.)
Individuálně : To znamená, že máte lektora je pro sebe a celý kurz se řídi Vašimi požadavky. Určujete si sami tempo výuky, lektor Vám maximálně vyjde vstříc a přizpůsobí způsob výuky Vašim individuálním potřebám.

Cena za 1 osobu

(za 1 vyučovací hodinu  tj. 45 min)

OD 700 Kč v našem studio

OD 800 Kč na Vámi zvoleném místě

V malé skupince (max. do 6 studentů): Tyto skupiny sestavujeme tak, aby počáteční úroveň znalostí a požadavky na způsob výuky byly u všech studentů ve skupině co nejpodobnější. Studenty pak mohou vzájemně s lektorem konzultovat detaily výuky a přizpůsobit ji společným požadavkům.    

Cena za 2 osoby

(za 1 vyučovací hodinu  tj. 45 min)

OD 800 Kč v našem studiu

OD 900 Kč na Vámi zvoleném místě

Cena za 3 a víc osoby

(za 1 vyučovací hodinu  tj. 45 min)

OD 900 Kč v našem studiu

OD 1000 Kč na Vámi zvoleném místě

  Pří dlouhodobé spolůpráci nabizíme výhodné tzv. “paušální sazby”

Regular Friday evening "Informal English" chats

Regular Friday evening "Informal English" chats

Do you want to practise your English conversation, but don’t want to sit in a classroom and work with boring textbooks? Well, then we have the answer.


Regularly, on Friday evenings, usually from around 6.30pm a small group (2-5 people, including the teacher, a native English speaker) meets at a pub, cafe, or restaurant to chat and generally improve, in a less stressful environment. Booking is necessary in advance, as it isn’t the same place every week - after all, "variety is the spice of life" 

So come and give it a try. In the immortal words of Derek 'Del Boy' Trotter, "You know it makes sense" =o)

Rádi byste se naučili anglicky,

ale ještě jste nenašli toho správného učitele? Umět anglicky je v dnešní době velmi důležité. Tento jazyk stále více prosakuje do různých oblastí. Na internetu, v televizi, i všude jinde se objevuje stále více anglických výrazů. V době, kdy je možné cestovat po celém světě, se bez tohoto jazyku příliš neobejdete. Jestliže Vás už nebaví na dovolených poslouchat, jak se ostatní baví a Vy tomu vůbec nerozumíte, nebo už nechcete být mezi Vašimi známými jediný, kdo se nesměje vtipům v angličtině, potom si dovolujeme Vám nabídnout naše služby.

Číst dál: Rádi byste se naučili anglicky,