Rádi byste se naučili anglicky,

ale ještě jste nenašli toho správného učitele? Umět anglicky je v dnešní době velmi důležité. Tento jazyk stále více prosakuje do různých oblastí. Na internetu, v televizi, i všude jinde se objevuje stále více anglických výrazů. V době, kdy je možné cestovat po celém světě, se bez tohoto jazyku příliš neobejdete. Jestliže Vás už nebaví na dovolených poslouchat, jak se ostatní baví a Vy tomu vůbec nerozumíte, nebo už nechcete být mezi Vašimi známými jediný, kdo se nesměje vtipům v angličtině, potom si dovolujeme Vám nabídnout naše služby.
 
Nabízíme výuku angličtiny od rodilého mluvčího. Dr. Leigh Mitchell MsD již téměř 20 let žije v ČR a mluví plynně česky. Předtím vyučoval angličtinu ve své rodné zemi – v Anglii. Ovládá tedy nejen hovorovou angličtinu, ale perfektně také veškerou gramatiku.
 
Proč se učit zrovna u nás?
  • Profesionální a přátelský přístup
  • Výuka všech úrovní znalosti (od A1 až po C2)
  • Komunikace se začátečníky může probíhat v češtině – nevzniká jazyková bariéra mezi studenty a učitelem
  • Možnost výuky v malých skupinách, pro jednotlivců nebo pro páry
  • Výuka gramatiky i konverzace
  • Zabýváme se výukou všeobecné angličtiny, i angličtiny ve specializovaných oblastech – výuka pro lékaře, manažery a obchodníky, se zaměřením na komunikaci na dovolené…
 
 
Záleží v podstatě jen na vzájemné dohodě, co vše se chcete naučit. Společně potom přijdeme na pro Vás nejefektivnější způsob výuky. Díky našemu profesionálnímu a zároveň přátelskému přístupu, máme za mnoho let našeho působení za sebou tisíce spokojených klientů.
 
Kromě výuky angličtiny se zabýváme také překladatelskou činností, korekturami, psaním a spoluprací na anglicko-českých a česko-anglických slovnících a učebnicích angličtiny. Dále Vám můžeme také nabídnout dabing a voice-over v anglickém i českém jazyce.
 
Jestliže Vás zaujme kterákoliv z našich služeb, neváhejte se na nás obrátit.

 

 
Pin It